Ventspils võttis Valgast võidu

Kristo Saage (palliga).
Kristo Saage (palliga). Foto: Rein Säinas

Reede õhtul peeti Valga spordihallis järjekordne Aldaris Läti meeste korvpalliliiga kohtumine, kus BC Valga-Valka meeskond võõrustas tabeli liidrit BK Ventspilsi.

Kohtumise esimesel veerandil näitasid suurepärast mängu Valga-Valka mehed. Kuigi külalismeeskond hakkas kohe kohtumise alguses mängu enda kasuks kallutama, tõid Valmo Kriisa ja Kristaps Kanbergsi kaugvisked meie mehed taas mängupilti.

Mängu neljandaks minutiks viis aga Jurijs Aleksejevs omakorda Valga-Valka meeskonna mängu juhtima ning kohati suudeti lausa kaheksapunktiline vahe sisse teha. Esimesele pausile mindigi võõrustajate eduseisus, 30 : 25.