Noorteliiga poisid pakkusid Valgale kõva lahingu

Korvpall. Foto on illustratiivne.
Korvpall. Foto on illustratiivne. Foto: Arvo Meeks / Lõuna-Eesti Postimees

Alexela Eesti korvpalli meistriliiga teisipäevases kohtumises võõrustasid G4S Noorteliiga poisid Tallinnas Valga-Valka meeskonda. Visas vastasseisus panid paremuse lõpuks maksma piirilinna mehed.

Kuigi noored alustasid mängu uljalt ning läksid esimesel veerandil ka korra mõne punktiga juhtima, dikteerisid kohtumist siiski Valga pallurid.

Korvialustes olukordades piirilinna tiim just väga ei hiilanud, see-eest pakuti korralikku viskemängu kolmepunktijoone tagant. Pea iga mängija, kellele positsioon lahti mängiti, sealt ka palli sisse lahmas. Sellise viskekontserdi juures mindi siiski poolajapausile Valga kümnepunktilises eduseisus 48 : 38.