Noor laskursportlane tõi meistrivõistlustelt mitu poodiumikohta

Tiit Loim
Kirill Lepman (vasakul) pärast olümpia kiirlaskmises hõbeda võitmist.
Kirill Lepman (vasakul) pärast olümpia kiirlaskmises hõbeda võitmist. Foto: Liivi Erm

Valga laskurklubi sportlane Kirill Lepman naasis Põlvast Eesti noorte B-klassi laskmise meistrivõistlustelt nelja poodiumikohaga. Häid tulemusi tegid ka teised klubi laskjad.

Põlvas 19. ja 20. novembril peetud võistlustel võitis Lepman esikohad õhupüstoliga laskmises ning ilmuva märgi laskmises spordipüstoliga. Õhupüstoliga laskmises teenis Lepman 369 punkti ja edestas Narva laskespordiklubi noori Jegor Šahinit ja Vladislav Golitšnikovi. Hannes Jaakson ja Ranel Urban Valga laskurklubist olid vastavalt seitsmes ja üheteistkümnes.

Ilmuva märgi laskmises spordipüstoliga jäi Lepmani tulemuseks 283 punkti, mis tagas esikoha SK Haapsalu esindaja Eerik Salfi ning Jegor Šahini ees. Hannes Jaakson sai samal alal 12. koha.