Valga tegi valitseva meistri elu keeruliseks

Valmo Kriisal on lootust Tähtede mängus algviisikusse pääseda.
Valmo Kriisal on lootust Tähtede mängus algviisikusse pääseda. Foto: Postimees.ee

Kolmapäevases Alexela korvpalli meistriliiga kohtumises tuli BC Valga-Valka / Maks&Mooritsa meeskonnal taas tunnistada BC Kalev/Cramo paremust. Ohtralt põnevust pakkunud kossulahing kaotati pealinna klubile tulemusega 83 : 76.

Seda, et Valga-Valka meeskond on Kalev/Cramole ebameeldiv ja üllatusi pakkuv vastane, on piirilinna meeskond ka varem tõdenud. Sarnaselt eelmisele mängule meistriliigas suutsid Valga mängijad ka seekord valitseva Eesti meistri elu keeruliseks teha.

Kuigi nii esimene poolaeg kui ka kolmas veerandaeg kulgesid Kalevi mängijate dikteerimisel, ei jätnud Valga mehed oma jonni. Suuremalt jaolt hoolitses Valga meeskonna punktilisa eest Reinis Strupovics.