Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >

Esimene pokkerikarikas rändas Otepääle

KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
Saada vihje
Võidukas Otepää pokkeriklubi | FOTO: Tarmo Pikk

Möödunud aasta jaanuarist detsembrini väldanud Lõuna-Eesti pokkerikarika esimese hooaja võitis Otepää pokkeriklubi. Väikesearvulise, kuid ühtset ja stabiilselt tugevat mängu näidanud võistkonna põhituumiku moodustasid Kristel Daniel, Mirko ja Martin Raid ning Tanel Rebane.

Triobeti korraldatud turniirisarja esikohta jahtis üheksa klubi, mida esindasid viieliikmelised võistkonnad. Tartu, Viljandi, Võru, Otepää, Valga, Puhja, Suure-Jaani ning Karksi-Nuia tiimide kõrval pakkus konkurentsi Põhja-Eestis asuv Rapla. Igas kalendrikuus (v.a. juuni, juuli ja august) viidi läbi üks live- ning üks online-turniir.

Kui 11eurose osalustasuga online-turniirid toimusid eranditult Triobeti pokkeritoas, siis 25eurose sisseostuga live-võistlused klubide kodusaalides. «Vastavalt omavahelisele kokkuleppele täitis iga sarjas osalenud klubi korra võõrustaja rolli. Lisaks võimalusele oma mängukohta kõigile tutvustada, said korraldajad panna välja ka viis lisamängijat, kes võistlesid küll auhinnarahale, kuid mitte punktidele,» täpsustas ürituse eestvedaja Tarmo Pikk.

Iga võistluse edukamaid premeeriti sisseostudest kogunenud auhinnarahaga, millele lisandusid väärtuslikud edetabelipunktid üheksale parimale. «Võistluspõhine individuaalne arvestus ahvatles alati osalema ka nende klubide mängijad, kes olid kaotanud lootuse võistkondliku esikoha püüdmiseks. Nii püsis mäng aktiivsena kogu hooaja ning pinget jagus kuni lõpuni,» kiitis Pikk.

Triobet premeeris võitjavõistkonda  tasuta sõiduga vabalt valitud 100eurose sisseostuga Triobet Live turniirile Eestis, Lätis või Leedus. Esikoha saanud otepäälastele järgnesid Võru ning Valga pokkeriklubid.

Pika kinnitusel polnud Otepää pokkeriklubi pink küll pikk, kuid seda kompenseeris sitkus, stabiilsus ning hea tiimitunne.

«Viimastel aastatel on Eesti talispordi mekast saanud igati arvestatav pokkeri sihtkoht – siin on toimunud juba kolmed kohalikud meistrivõistlused ning 2015. aastal sai avalöögi ka Triobet Live Otepää turniirisari. Mullu veebruaris Otepää Golfikeskuses korraldatud Triobet WinterFest oli seejuures aasta suurim väljaspool Tallinnat toimunud pokkeriturniir terves Eestis,» rõhutas Pikk.

Kõik eelmisel aastal osalenud klubid on juba teatanud valmisolekust algaval hooajal kaasa lüüa ning lisaks on käimas läbirääkimised mitme uue võistkonnaga.

Tagasi üles