Valga võitles, kuid Rapla võttis oma

Renato Lindmets (6) tõi Valga kasuks 15 punkti.
Renato Lindmets (6) tõi Valga kasuks 15 punkti. Foto: Lea Margus

Esmaspäeval selgus Alexela korvpalli meistriliigas esimene poolfinalist, kui Avis Utilitas Rapla alistas koduväljakul BC Valga-Valka/Maks&Mooritsa 94 : 85. Kogu veerandfinaalseeria võitsid Aivar Kuusmaa hoolealused 3 : 0.

Juba enne kohtumise algust oli selge, et Valga-Valka palluritel on selg vastu seina ning mehed lähevad väljakule pingevabalt – kaotada ei ole enam midagi. Mängu esimesed kümme minutit kuulusid täielikult Rapla meeskonnale.

Valga mehed pakkusid iseenesest ilusat kossumängu, aga kui pall ikka ei kuku korvirõngast sisse, ei ole ikka midagi teha. Kümme minutit rassimist ja esimesele suuremale pausile mindi raplakate 28 : 18 juhtimisel.