Valga põhikool lõpetas võistlushooaja neljandana

Valga põhikooli esindus sarja finaaletapil Kärdlas.
Valga põhikooli esindus sarja finaaletapil Kärdlas. Foto: Anneli Taul

Sarja «TV 10 olümpiastarti» 46. hooaja võitsid Rakvere reaalgümnaasium ja Parksepa keskkool. Valgamaa koolidest saavutas Valga põhikool kokkuvõttes neljanda koha.

Möödunud nädalal Kärdlas aset leidnud finaalvõistlusel oli Valgamaa kergejõustiklastest kõige edukam Valga põhikooli õpilane Dan Šemeljov. Poiste vanemas astmes saavutas ta üheksavõistluses 6611 punktiga kuuenda koha.

Dani parimateks saavutusteks jäid 60 meetri jooksu teine koht (8,00), kettaheite teine koht (33.28) ja 1000 meetri jooksu kolmas koht (3.10,18). Lisaks jõudis noormees esikümnesse veel kuulitõukes (4. koht), kõrgushüppes (9.), 60 meetri tõkkejooksus (6.) ja teivashüppes (7.). Madis Voitk lõpetas võistluse 24. ja Martti Sarv 27. kohal.