Meistritiitleid jagus ka Valgamaa sportlastele

Neidude U20 vanuseklassis sai võidu Marcella Liiv
Neidude U20 vanuseklassis sai võidu Marcella Liiv Foto: Arvo Meeks / Lõuna-Eesti Postimees

Möödunud nädalal selgusid Rakvere staadionil Eesti U16, U18, U20 ja U23 vanuseklasside meistrid kergejõustikus. Valgamaa sportlaste saagiks jäi neli meistritiitlit ja 14 medalit.

Kõige edukamaks maakonna sportlaseks tõusis U20 vanuseklassis Tartu SS Kalev eest võistelnud Puka noormees Karel Tilga. Karel noppis meistritiitli kuulitõukes tulemusega 15.20 meetrit, teise koha kõrgushüppes (2.05) ja kolmanda koha kettaheites (48.31). Lisaks veel ka 110 meetri tõkkejooksu seitsmes koht.

Neidude U20 vanuseklassis pärjati meistritiitliga Marcella Liiv, saavutades odaviskes tulemusega 50.08 esimese koha. Samas vanuseklassis saavutas Keit Mariet Jürgens 3000 meetri jooksudistantsis ajaga 12.16,11 minutit tubli kolmanda koha.