Mäkketõusus võidutsesid motospordi tulevikulootused

Motosportlased võtsid möödunud nädalavahetusel mõõtu nii mäkketõusus kui ka krossirajal.

Pühapäev möödus meie motomeestele ja -poistele Sõreste karjääris, kus sai teoks mootorrataste mäkketõusu Eesti meistrivõistluste neljas etapp. Masinaklassis Single oli Valga motomeestest kõige edukam Edgar Toots kuuenda kohaga. Samas võistlusklassis tuli Lauri Drubinšil leppida 11. kohaga. Paremini läks Drubinšil aga masinaklassis Unlimited, kus ta suisa pjedestaali kolmandale astmele tõusis. Selles klassis lõpetas Rauno Roo 11. ning Andrus Murumaa 13. kohal.

Kõige edukamad olid Sõrestes aga meie kõige nooremad motospordi tulevikulootused. Juunioride klassis saavutas esimese koha Sebastian Karuse, teise Egert Toots ning kolmanda Travis Siilak.