Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >

Selgusid noored talendid

KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
Saada vihje
Otepää valla lipp | FOTO: Arvo Meeks / Valgamaalane

Otepää avatud noortekeskuse eestvõttel viidi teistkordselt läbi piirkonna talendi-show, kus võitjaau pälvisid peotantsijad Teele Mägi ja Rando Enno.

«Talendid kogunesid siin juba teist aastat. Sellel korral kaasati lisaks Otepää valla noortele ka Palupera, Puka ja Sangaste piirkonna talendid,» selgitas konkursi tingimusi noortekeskuse vabatahtlik, Tankla reporter Gertu Võsu.

Oma talendikust näidati tantsu, laulmise, pillimängu ja näitlemise alal. Osa võttis ka eelmise aasta võitja Imre Leopard, kes sellel korral mängis koos Magnus Leopardiga klaverit. «Nende etteaste päädis talendikonkursi eripreemiaga,» täpsustas Võsu.

Otepää nooreks talendiks pärjati sellel korral peotantsijad Teele Mägi ja Rando Enno, kelle sooritust hindasid kõik žüriiliikmed suurepäraseks. Lisaks jagati ka eripreemiaid. Tantsugrupp FeelingGood sai preemia silmapaistvate kostüümide eest, Liisabet Urm väga hea laulmise eest, Meriliis Kukk kandle mängimise ja Andre Kukk julge esinemise eest. Üllatusesineja oli tantsuklubi Shaté Tartust.

«Oli väga põnev ja muljeterohke päev. Tore, et meie kandis on nii palju julgeid ja talendikaid noori. Kindlasti jätkame noorte talentide väljaselgitamist ka järgmisel aastal,» ütles noortekeskuse juhataja Kadri Orav. «Kui üldse millegi üle nuriseda, siis oleks üritusel võinud etteastetetele kaasaelajaid ja toetajaid rohkem olla, esinesid ju ikkagi meie kandi andekad noored, »arvas Orav.

Kokku osales üritusel 31 Otepää piirkonna talendikat noort 13 etteastega.

Tagasi üles