Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >

Stuudio Joy Richard tuli Koolitantsu nominendiks

KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
Saada vihje
Koolitantsu lõppkontserdil tuli stuudio Joy tantsutrupi Richard 4.–6. klassi rühm vabatantsuga «Intelligentsus» nominendiks. | FOTO: Timo Arbeiter

Valgamaad esindas laupäeval Tallinnas Nokia kontserdimajas toimunud üleriigilise laste ja noorte festivali Koolitants lõppkontserdil stuudio Joy tantsutrupi Richard 4.–6. klassi rühm vabatantsuga «Intelligentsus» ja tuli nominendiks.

Stuudio Joy tantsutrupp Richard Nokia kontserdimajas pärast kontserti. | FOTO: Marina Jerjomina
Stuudio Joy tantsutrupp Richard Nokia kontserdimajas pärast kontserti. | FOTO: Marina Jerjomina
Magusa auhinna lahtilõikamine. | FOTO: Marina Jerjomina

Võisteldi viies vanuseastmes ja kuues põhikategoorias. Lastetantsude kategoorias anti nii mudilaste kui 1.–3. klasside parimatele rühmadele üks laureaadi- ja kaks nominenditiitlit. Alates 4.–6. klasside rühmadest anti iga vanuseastme igas kategoorias välja üks laureaadi- ja üks kuni kaks nominenditiitlit.

4.–6. klasside vabatantsude kategooria laureaat on Tallinna trupp Carolina tantsuga «Kui pintslitõmme värvikirkal maalil», nominendid Valga stuudio Joy Richard tantsuga «Intelligentsus» ja Tartu Hiie kool tantsuga «Noodid».

«Meie lapsed nägid enne oma esinemist väga tugevaid konkurente,» rääkis viimasest võistluspäevast stuudio Joy juht Marina Jerjomina. «Ütlesin neile, et nad end ikka kokku võtaksid, kuna oleme Valgamaalt ainsad. Lisasin, et kuna nende jõudmine sellele lavale on meie stuudio meeskonnatöö, hinnatakse nende tantsu järgi nii meie stuudiot kui üldse Valgamaa kultuuri.»

Jerjominat rõõmustas, et Richardi tantsijad suurel laval võimsate prožektorite ja telekaamerate ees pead ei kaotanud. «Eriti rõõmustas mind, et kolleegid Tallinnast, Võrust, Narvast, Viljandist ja Põlvast ütlesid: meil oli väga hea tants.»

Tagasi üles