Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >

Neljapäevase Valgamaalase paberväljaande tutvustus

KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
Saada vihje
Trükikoda Kroonpress Tartus. Valgamaalane on trükkimisel. | FOTO: Arvo Meeks/Valgamaalne

Eesti ja Läti päästeametite uuendatud koostööleping peaks tagama Valga ja Valka elanikele abi kiirema saabumise. Tulevikus soovitakse süsteemi rakendada kogu piirialal.

Teisipäeval olid Valga päästekomando hoonet avama ja Valgamaa päästeosakonna juhti Alari Roopi õnnitlema tulnud nii linna ja maakonna kui päästeameti ning siseministeeriumi esindajad.

Otepää golfiklubi hoone, mis kolm aastat tagasi tulekahjus tugevalt kannatada sai, avab lähiajal klientidele taas uksed.

Kultuuriministeeriumi ja Tõlliste valla rahastusel remonditakse suve jooksul Sooru raamatukogu. Peale korda tehtud lagede, põrandate ja seinte saavad ruumid tuletõkkeuksed.

Peatselt algavad Sangaste lasteaias Kratila kiired tööpäevad: suvega saab rõõmsama ilme kaheksa ruumi.

Juba mõni nädal on Valgas võimalik osta pehmet masinajäätist, mida pakutakse Kesk tänava nurgal asuvas jäätisekioskis.

Elion on üle Eesti rajamas valguskaabli võrku. Uuendused puudutavad ka paljusid Valgamaa peresid. Millega aga vastab Starman?

Järgmisel nädalal, enne suuri suvepühi näeb ilmavalgust uus Valgamaa noorte vändatud õppevideo. See näitab, kuidas jaanipäeva tähistada ei tohiks ja kuidas oleks õige.

Hargla kooli õpilastel on sel aastal võimalus osaleda loodusringi töös ning õppida tundma Koiva-Mustjõe maastikukaitseala taimi.

Tamperes Ratina staadionil leiab pühapäeval aset Soome-Eesti 3. tantsupidu. Rahvusvahelisel peol esindab Valgamaad kuus tantsurühma, kes moodustavad ühtlasi kujutatava silla ühe lüli.

Tagasi üles